Visi blogi dalykai kažkada turi baigtis: paskutinis "Mötley Crüe" turas ir faktai, kurių galbūt nežinojote

Keturi šlovės ir pripažinimo ištroškę muzikantai - Nikki Sixx, Tommy Lee, Mick Mars ir Vince Neil. Tai - "Mötley Crüe": daugkartiniai platininių įrašų savininkai, pasaulinės roko žvaigždės ir tiesiog viena garsiausių (dažnai dar vadinama ir viena pavojingiausių) glam metal grupių pasaulyje.

Daugiau nei po trijų dešimtmečių gyvavimo, begalybės pokyčių, barnių ir grandiozinių koncertų jie nusprendžia viską... pabaigti. Paskutinis jų pasispardymas - "Farewell" turas vyks net du metus ir bus baigiamuoju tašku "Mötley Crüe" istorijoje. Jau yra žinoma, kad juos apšildys ne kas kitas, o ekscentriškasis Alice Cooper, o koncertų metu bus galima išvysti legendinėmis tapusias vizualines koncepcijas. Kol kas paskelbtos tik JAV ir Kanados 2014-ųjų koncertų datos, bet tikėkimės, kad bent jau 2015-ais rokeriai prisimins ir Europą.

Peržvelgiant šios 33 metus gyvuojančios grupės istorijos puslapius, jums turbūt bus įdomu sužinoti, kaip viskas prasidėjo, kas ką sumušė, apie meilę ir pirmuosius koncertus, apie alkoholio kiekį kraujyje ir moteriškus kostiumus. Štai - faktai, kurių galbūt nežinojote apie "Mötley Crüe".

1. Vince Neil: "Pirmuosiuose namuose, kai negalėjom įpirkti pesticidų tarakonų išnaikinimui, naudojom plaukų laką ir žiebtuvėlį - purkšdami plaukų laką, pridėdavom žiebtuvėlį ir sudegindavom tuos nenaudėlius."

2. Nikki Sixx ir Vince Neil susitikinėdavo su maisto prekių parduotuvėse dirbusiomis merginomis tik tam, kad gautų nemokamo maisto. Bet alkoholį visuomet pirkdavo už savo pinigus. Tai buvo savigarbos reikalas.

3. Vaikystėje, kai buvo 7-erių, Meksikoje Nikki Sixx pirmą kartą parūkė žolės su savo motina.

4. "Mötley Crüe" baisiai troško, kad jų fotosesiją surengtų fotografas Mickas Rockas, nes jis fotografavo visus jų dievukus. Prieš pat fotosesiją Tommy ir Nikki pavartojo heroino, Vince - kokaino, o Mickas buvo toks girtas, kad jį reikėjo pasodinti, idant jis nenuskęstų (šis vaizdelis - nuotraukoje po dešine).

5. Nikki Sixx: „Mokykloje susidraugavau su