„Walters & Kazha“ uždainuos lietuviškai?

Staigiai išpopuliarėjęs latvių duetas „Walters & Kazha“ atsidėkodami kaimynams už palaikymą Eurovizijos konkurse, ketina vieną savo dainų įdainuoti lietuvių kalba.

Tačiau Lietuvoje puikiai sekasi ir anglų kalba įdainuotiems latvių dueto kūriniams.

Aukštas pozicijas radijo stočių topuose buvo užėmusi jų eurovizinė diana „The War is Not Over“, o štai naujausias jų kūrinys „Feeling This Touch“ per dvi savaites sugebėjo pakilti į antrą prestižinio radijo stoties M-1 Top 40 vietą, nusileisdamas tik popmuzikos deivės Madonnos dainai „Hung Up“.

Latvijos vaikinų duetas, savo šalyje po šiemetinės Eurovizijos tapę tikrais didvyriais, jau gruodžio mėnesį ketina specialiai Lietuvos rinkai išleisti savo albumą.

Kol derinamos leidybos detalės, „Walters & Kazha“ kartu su grupe „Putnu Balle“ rengiasi savo koncertų turui Lietuvoje – per pirmąsias gruodžio savaites latviai surengs koncertus septyniuose Lietuvos miestuose.

Pirmasis jų improvizuotas koncertas-susitikimas laukia gruodžio pirmąją Lietuvos televizijos studijoje, kurioje latvių duetui draugiją palaikys „Mokinukės“.

„Šaunios panelės, - lietuvaites gyrė kaimynai. – Tačiau prisipažinsime, kad ir kokios smagios, ritmingos yra jų dainos, tačiau išjudinti mus nelengva. Mes apskritai nemėgstame šokti – visas mūsų dėmesys tik muzikai, mes gyvename ja, galvojame apie ją, gulamės ir keliamės su ja“.

Jaunieji dainuojantys filosofai?

„Na taip, kažkas panašaus“, - šypteli vaikinai.

„Walters & Kazha“ Lietuvoje svečiavosi jau kelis kartus - ir ruošdamiesi Eurovizijos konkursui, ir po jo praėjus keliems mėnesiams, kai tūkstančiuose interneto svetainių vis buvo žarstomos pagyros Europą sužavėjusią kuklių latvių dainai „The War Is Not Over“.

„Įdomiausia, jog ruošdamiesi Eurovizijai buvome visai nežinomi Lietuvos muzikos mėgėjams, tačiau jie ypač šiltai mus sutiko. Apskritai, lietuvių publika pasižymi kur kas didesniu emocionalumu nei mūsų tėvynainiai. Beprotiškai smagu dainuoti tokiai atvirai auditorijai, giliai priimančiai mūsų dainas“, - sakė į Lietuvą netrukus atvyksiantis ir čia albumą išleisiantis duetas.

„Walters & Kazha“ koncertų turas (kartu su „Putnu Balle“):

Gruodžio 1 d. – koncertas-susitikimas Vilniuje, Lietuvos televizijos studija. Koncerte taip pat dalyvauja „Mokinukės“); gruodžio 2 d. - Kaune (Vytauto Didžiojo universiteto didžioji salė), 3 d. – Šiauliuose (miesto kultūros centras), 8 d. - Marijampolėje, kino teatras „Spindulys“, 9 d. - Druskininkuose (naktinis klubas „Dangaus skliautas“), 10 d. – Panevėžyje (Bendruomenių rūmai), 11 d. – Klaipėdoje (Žvejų kultūros rūmai). Bilietai parduodami www.tiketa.lt tinkle.


   

Facebook comments