Will'as Smith'as muzikos nepalieka

Will’as Smith’as, reperio karjerą iškeitęs į vaidybą, sugrįžta – nors prieš kelis mėnesius jį atleido įrašų kompanija Sony, dainininkas jau parengęs išleisti visiškai naują albumą.
Pirmą kartą šlovės jis susilaukė būdamas 8-ojo dešimtmečio repo dueto “Jazzy Jeff and the Fresh Prince” nariu, vėliau Smith’as tapo solo atlikėju ir lankėsi topų viršūnėse su tokiais hitais, kaip “Men in Black”.

Sony atsisakė toliau bendradarbiauti su reperiu dėl visos serijos nesėkmių topuose kiek anksčiau šiais metais. Tačiau daugybę talentų turinčio Will’o Smith’o tai neatgrasė nuo muzikos – jis parengė medžiagos naujam pilnam albumui ir rengiasi išleisti jį be didžiųjų įrašų kompanijų pagalbos.

Jis sako: "Šiuo metu aš įrašinėju, ir mano albumas jau beveik baigtas. Aš laukiu ir žiūriu, kaip viskas klostysis muzikos industrijoje. Mano kontraktas su Sony pasibaigė. Dabar ieškau kitų būdų, galvoju apie interneto panaudojimą. Noriu padaryti kažką ypatingo.

"Filmai tikrai puikiai apmoka sąskaitas, todėl aš ir vaidinu. Tačiau jei galėčiau rinktis, nedvejodamas pasirinkčiau muziką, o ne filmų kūrimą.

"Kurdamas muziką gali atskeisti save, ką tu manai, ką jauti."


   

Facebook comments