„X Faktoriaus“ dalyves užgrūdino iškritimo baimė

„Nesėkmės tik užgrūdina ir prikelia dar smarkesnei kovai“, – pripažįsta grandiozinio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvės „4 Roses“. Ant iškritimo ribos „X Faktoriuje“ grupė balansavo jau du kartus, tačiau iškovojusi galimybę toliau tęsti kovą dėl svajonių kontrakto su pasauline leidybine muzikos kompanija „Sony Entertainment“ ir dėl reklaminio paketo TV3 eteryje, ruošia sunkiąją artileriją.

„Tapome vieningos kaip niekad anksčiau. Tokiu mūsų pasiaukojimu ir susivienijimu negaliu atsidžiaugti. Jaučiu, kaip užsidegėm aistra siekti pergalės. Dirbame kaip vienas kumštis“, – teigia dailių merginų grupės narė Eglė Čepaitė. Eglė žada – šį sekmadienį, sausio 20-ąją, 19.30 val. tiesioginiame šeštajame „X Faktoriaus“ finale merginos susprogdins tikrą bombą.

„4 Roses“ grupei savo išlikimą „X Faktoriuje“ teko ginti jau du kartus. Merginos tikina, kad padarys viską, kad trečią kartą ant iškritimo ribos balansuoti netektų, nes jausmas – kone žudantis. Tačiau „X Faktoriaus“ užkulisiuose slapta kalbama, kad kai kurie dalyviai taip tiki savo pergale, jog širdis nė nesudreba skelbiant šou išlikusiųjų vardus. Kam šį sekmadienį „X Faktoriuje“ neteks stovėti ramia širdimi, o kas džiaugsis saldžia pergale?

Artėjant didžiajam „X Faktoriaus“ finalui, kuris TV3 eteryje – vasario 17-ąją, pasiruošimas tiesioginėms kovoms įgauna vis didesnį pagreitį. Jau šį sekmadienį dalyviai apsiginkluos dviem dainomis. „X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas išduoda: vakaras bus ypatingas ne tik dalyviams, bet ir TV3 žiūrovams. „Gerbėjai išgirs dvigubai daugiau gerai žinomų dainų, o jų atlikėjams tai bus sunkiausių išbandymų vakaras. Laukia dvigubas jaudulys. Tokį krūvį atlaikyti nelengva, bet juk jie to verti! Juos palaiko visa Lietuva, tiesa?“ – retoriškai klausia projekto režisierius.


   

Facebook comments