Young Gunz debiutuoja su albumu “Tough Luv“

Vasario 24d. buvo išleistas debiutinis Filadelfijos repo dueto Young Gunz (Young Chris ir Neef Buck) albumas "Tough Luv". "Roc-A-Fella" šeimos atstovai labiausiai išpopuliarėjo praėjusiais metais su singlais "Can't Stop, Won't Stop" ir "No Better Love". Kitas "Roc-A-Fella Records" narys Memphis Bleek atskleidė savo nuomonę apie greitai populiarėjančią grupę, kuri, jo manymu, turėtų dažniau sekti ne paskui pinigų skambesį, o paskui gatvės gerbėjų balsus.

"Jie išleido albumą ir viskas dabar priklausys nuo klausytojų nuomonės," sakė Bleek'as, dalyvaudamas Niujorke vykusiame vakarėlyje, surengtame Young Gunz debiuto proga. "Kausytojai gali arba priimti, arba atmesti. Dėl to labiausiai ir reikia nerimauti, ypač jeigu negali atlaikyti skaudžios kritikos."

Nors ir su dideliu nerimu, Neef sakė, kad jis yra tiesiog laimingas, kad albumas jau parduotuvių lentynose. Žinant, kiek jau laiko Young Gunz turi kontraktą su leiblu ir su kokiomis problemomis jiems teko susidurti, albumo išleidimas yra tikra šventė.

"Tai toks geras jausmas. Jaučiuosi kaip palaimintas," sakė Neef. "Mes atstovaujame "The Roc" jau gal ketvertą metų, buvome karuose, praėjome visas kliūtis, o dabar atėjo laikas švęsti."

Kitas grupės narys, Young Chris, sakė, kad, per pastaruosius metus būdamas Jay-Z partnerystėje, išmoko visų svarbiausių muzikos verslo taisyklių. Chris‘as filosofiškiau žiūri į tuos ketverius metus, praleistus po "Roc-A-Fella Records" stogu.

"Visa, kas geriausia, ateina tik tiems, kas moka laukti," sakė jis. “Mes sulaukėme savo valandos. Mes nuolat atakavome mixtape'us, gatvėse jau seniai buvome įžymūs, tačiau dabar tapsime žymus platesne prasme. Mes pasiruošę tai padaryti."

Dabar, kai Young Gunz pasiruošę pasiekti aukštesnį lygį, jiems reikės dar daugiau pagalbos iš Jay-Z, norint išlaikyti ilgalaikę sėkmę.

Dueto narius galima buvo pamatyti BET televizijoje vasario 26d., kai buvo rodoma speciali laida "Get Fresh With The Roc", kurios metu žiūrovia turėjo galimybę iš arti pamatyti, kas dedasi "Roc-A-Fella" imperijos viduje.

Albume "Tough Luv" be Young Gunz taip pat galima išgirsti Beanie Sigel, Cam'ron ir Juelz Santana.


   

Facebook comments