Ypatingas Rolando Janavičiaus bernvakaris

Tyliai, be žiniasklaidos dėmesio, pasipiršęs ir užmovęs sužadėtuvių žiedą savo gyvenimo draugei Deimantei Rolandas Janavičius ir toliai uoliai atsisako kalbėti apie būsimas iškilmes. Kol kas nežinoma nei vestuvių data, nei vieta, tačiau kalbama, kad žiedus pora sumainys ateinančią vasarą.

Paslapties šydą mums truputi atidengti padeda Mikas, senas Rolando draugas, kuris specializuojasi bernvakarių organizavime atvykstantiems britams, tad nenuostabu, kad tapo atsakingu už draugo šventės organizavimą. Kadangi dainininkas palaiko labai platoniškus santykius su alkoholiu, mažai tikėtina, kad Rolando paskutinis vienišas vakarėlis virs girtų vyrų pasišlaistymu Pilies gatve su pajacu (juokingai aprengtu jaunikiu) priešaky. Kaip teigia Mikas, tai bus vakarėlis “dvasiai, širdžiai, kūnui”.

Iškilminga ir paslaptinga procesija prasidės ajurvedos centre, po to persikels į dainininkui nesvetimą Kauną, iš kurio greitaeigiu laivu - raketa Nemunu bus keliaujama į pajūrį. Ypatingas dėmesys bus skiriamas dainoms, žūklei ir medžioklei. Daugiau bernvakario pikantiškų detalių Mikas nelinkęs atskleisti, mat tai uoliai slepiama nuo paties Rolando.

“Atsižvelgiant į tai, kad Rolandas abstinentas, teko mąstyti apie kitus dalykus, kuriuos praras asmuo, užsidėjęs šeimyninį jungą. Žinoma, labiausiai kenčia užkietėję žvejai ir medžiotojai, todėl bus sudaryta galimybė iki valios pažvejoti ir pamedžioti. Na, dainuoti Rolandui pati, nemanau, kad uždraus, tačiau bernvakario dalyviams yra duoti namų darbai – kiekvienam paruošti po vaidinimą pagal Rolando hitą”, - pasakojo dvasingiausio bernvakario organizatorius Mikas.


   

Facebook comments