“Yva” kovos su pramogų verslo sukčiais

Seksualiųjų merginų trio “Yva” skelbia karą sukčiaujantiems koncertų organizatoriams. „Nežinau, kaip kiti atlikėjai, tačiau mes nesėdėsime sudėjusios rankas ir aiškinsimės su tais, kurie be mūsų leidimo naudoja grupės vardą savo savanaudiškiems tikslams“, - pyko Natalija, sužinojusi, kad “Yva”, nieko nežinant nei grupės nariams, nei jos vadybininkams, buvo įtraukta į šį savaitgalį vyksiančios Mažeikių miesto šventės programą.

Natalija nustėro, kai naujoji “Yvos” šokėja Gintarė, grįžusi iš gimtųjų Mažeikių, papasakojo, kad mažeikiškiai nekantriai laukia atsinaujinusios sudėties “Yvos” koncerto, numatyto miesto šventės programoje. “Yvos” dainininkė paskambino į Mažeikių Kultūros centrą, norėdama išsiaiškinti, kaip grupė atsidūrė šventės programoje. Centro darbuotojai prasitarė, kad šventės dalį „Tiuning Show“, vyksiančią šį sekmadienį, gegužės 28 dieną miesto stadiono parke, organizuoja kažkokie vilniečiai, kurie jau skelbdami renginio reklamą, kuriame buvo naudojamas ir populiaraus merginų trio pavadinimas, abejingai mostelėjo ranka: „Vietoje “Yvos” pakviesime kitą atlikėją“.

Pasak Natalijos, “Yva”I jau ne kartą teko susidurti su šiuo pyktį sukeliančiu reiškiančiu: mieste ar miestelyje rengiama šventė, iškabinamos afišos, leidiniuose spausdinami skelbimai, per vietines radijo bei televizijos stotis transliuojami koncertų anonsai, kuriuose pranešama, kad savo pasirodymą surengs ir “Yvos” merginos. „Ir visa tai daroma mums už nugaros, su mumis nesitariant, ir mums nieko nežinant, - piktinosi “Yvos” dainininkė. - O per koncertą pranešama, kad “Yva” atvykti negalėjo, nes susirgo arba Natalija, arba grupės šokėjos. Ir, kaip taisyklė, “Yva” pakeičiama gerokai menkesnio kalibro grupe. Tokiems organizatoriams nusispjaut ir į atlikėjus, ir gerbėjus, kurie ateina, atvažiuoja iš atokesnių gyvenviečių specialiai į mūsų pasirodymus. Blogiausia, kad kai kurie mūsų mylimi gerbėjai patiki žinia, jog mes į koncertą negalėjome atvykti dėl ligos. Tačiau iš tikrųjų nei pakilęs karštis, nei galvos svaigimas, pykinimas, alpimas ar kiti sveikatos sutrikimai - niekas dar nėra sutrukdęs “Yva”I atvykti į savo suplanuotus pasirodymus“.

“Yvos” merginos garsėja kaip savo teisių gynėjos. Pernai jų pastangomis policijos pareigūnai Rietave sulaikė nelegaliais grupės įrašais prekiavusį vyrą. Merginos aktyviai žada ginti ir savo grupės vardą, kurį naudoja sukčiauti linkę renginių organizatoriai. „Jei prireiks, griebsimės ir teisinių priemonių“, - tvirtino Natalija.


   

Facebook comments