„Yva“ skelbia šokėjos atranką

Merginų trio „Yva“ netikėtai palikus vienai narei, atsirado šansas į vienos populiariausių Lietuvos grupių gretas įsilieti talentingai, seksualiai, fotogeniškai, mokančiai bendrauti šokėjai.

„Be visų šių išvardintų savybių, ji dar turi nebijoti ir svetimų vyrų vilioti“, - juokaudama pridūrė „Yvos“ dainininkė Natalija.

Nors jau dabar netrūksta norinčių užimti laisvą vietą, tačiau Natalija nusprendė suteikti šansą visoms Lietuvos merginoms.

„Žinoma, geriau būtų jei ji gyventų Klaipėdoje, tačiau jei peržiūrose sužėruos tikras deimančiukas iš kito šalies krašto, jis ir bus priimtas į grupę“, - sakė dainininkė.

Merginos, norinčios dalyvauti „Yvos“ šokėjos atrankoje, turėtų iki gegužės 9-osios adresu atranka@yva.lt išsiųsti trumpą savo prisistatymą ir nuotrauką visu ūgiu.

„Merginų sugebėjimus vertinsime ne tik aš ir Kristina, bet ir profesionali choreografė, savo patarimais bei konsultacijoms padės dar keli žmonės. Atrinktas merginas išbandysime ir kelionėse – juk žmogaus charakteris labiausiai ir atsiskleidžia tada, kai iš vieno koncerto skubi į kitą, grįžti namo paryčiais išvargusi, įveikusi ne vieną šimtą kilometrų. Kandidatės į šokėjos vietą turėtų žinoti, kad pogrupių narių gyvenimas – tai ne vien pasirodymai koncertų aikštelėse bei televizijos laidose, autografų dalinimai ir gerbėjų dovanos“, - sakė Natalija.


   

Facebook comments