„Yvos“ dainininkė į pažinčių svetaines nebesidairo

Vilioklių trio „Yva“ dainininkė Natalija atskleidė įdomų faktą – prieš dvejus metus ji buvo paskelbusi savo anketą vienoje interneto pažinčių svetainėje.

“Tiesa, jokių rimtesnių ketinimų neturėjau, anketą užpildžiau ir savo nuotrauką toje svetainėje patalpinau tik dėl įdomumo. Buvau net primiršusi apie tai, kol kartą vienas draugas paklausė, ar tik kartais nesu pasiskelbusi pažinčių svetainėje, - pasakojo Natalija. – Linktelėjau galva, o jis pasakė, kad mano anketa tiesiog “kaista” nuo pasiūlymų ir komentarų. Apsilankiusi svetainėje “apšalau”, išvydusi bent 300 atsiliepimų bei pasiūlymų. Panaikinau savo anketą ir tuo mano “žaidimai” pažinčių svetainėse baigėsi”.

Tiesa, Nataliją ir dabar galima neakivaizdžiai sutikti internete – ji dažnai užsuka į „Yvos“ puslapį (http://www.yva.lt) ir noriai bendrauja su savo gerbėjais forume, palieka žinutes svečių knygoje.

“Kiurksoti savo grupės svetainėje kiekvieną dieną neturiu laiko, tačiau bent 3 kartus per savaitę joje apsilankau”, - sakė Natalija, pati savo idėjomis nemažai prisidėjusi prie puslapio kūrimo.

Pasak dainininkės, puslapis naudingas ne tik tuo, kad jis suburia gerbėjus į bendruomenę – svetainėje iš pirmų lūpų galima išgirsti ir aktyviausių fanų pageidavimus.

“Pavyzdžiui, dabar svetainės lankytojų teiraujuosi, kokios dainos karaoke versiją jie norėtų girdėti būsimajame mūsų albume”, - sakė Natalija.

Kol kas „Yvos“ gerbėjai aktyviausiai kelia ranką už “Paukštelį”, jau ketvirtą savaitę karaliaujantį “Radiocentro” lietuviškos muzikos topo viršūnėje.


   

Facebook comments