„Yvos“ vokalistę astrologės pranašytės ir išgąsdino, ir pradžiugino

„Yvos“ vokalistė Natalija susirūpinusi – neseniai viename populiariame žurnale buvo išspausdintas garsios astrologės sudarytas asmeninis atlikėjos horoskopas.

“Jame parašyta daug tiesos, - sako Natalija. – Todėl mane labai sukrėtė viena jos pranašystė, kad pateksiu į autoįvykį. Iš karto prisiminiau įvykį, patirtą, kai man buvo 16 metų”.

Tuomet Natalija kartu su savo draugėmis bei vienu prie vairo sėdėjusiu bičiuliu pateko į avariją.

“Prieš savaitę teises išsilaikęs ir prieš kelias dienas BMW automobilį įsigijęs vaikinas, matyt, norėjo pademonstruoti, koks jis yra “kietas”. Lėkė Kauno gatvėmis 120 km/h greičiu, kol vienoje gatvelėje nesėkmingai bandė aplenkti kitą automobilį, BMW sumėtė, ir mes apsivertėme. Iškritau pro langą ir vienintelė iš viso ekipažo likau sveikutėlė. Tiesa, ant kojos liko randai, kuriuos paliko į blauzdą sulindusios šukės, bet tai niekis, palyginus su traumomis, kurias patyrė mano bendrakeleiviai – vienai merginai buvo stipriai sukrėstos smegenys, automobilį vairavusiam vaikinui lūžo mentė”, - šiurpų autoįvykį prisimena Natalija.

Ši liūdna patirtis merginos nuo vairavimo neatgrasė, tačiau sėdusi prie vairo ji pamiršta visus norus stipriau spustelėti akseleratorių ar atlikti rizikingą manevrą.

“Kai sėdu prie “Mazdos MPV” vairo ir važiuojame į koncertą, jaučiu atsakomybę prieš savo merginas, tad nėra jokio noro kelyje išdarinėti kokius nors triukus. Tačiau juk ne viskas priklauso nuo manęs – pasitaikys koks girtas pusprotis kelyje, ir ką gali žinoti, kaip susiklostys situacija”, - kiek prislėgtu balsu pasakojo „Yvos“ dainininkė.

Kita astrologės pranašystė buvo džiugesnė – pasak jos, metų bėgyje Natalija turėtų susilaukti “zvonkiukų”.

“Galiu tik pasakyti, kad kol kas šeimos pagausėjimo neplanuojame, tačiau jei taip ir atsitiks, tik apsidžiaugsime. Zvonkus pašėltų iš laimės”, - šyptelėjo Natalija.


   

Facebook comments