„Yvos“ vokalistės publicistika – naujame dienraštyje

Pernai savo komentaru apie tolerancijos svarbą tarp pačių atlikėjų debiutavusi didžiausiame šalies dienraštyje „Lietuvos rytas“, „Yvos“ vokalistė Natalija nuo šiol kartą-du kartus per mėnesį savo rašinius publikuos neseniai pasirodžiusiame naujame dienraštyje „Laikraštis Tau“ („L.T“.“).

„Pirmasis mano rašinukas šiame dienraštyje buvo apie realybės šou, o dabar jau galvoju brūkštelėti gal kiek ir kritiškesnį straipsnelį apie kai kuriuos Lietuvos dizainerius. Ne paslaptis, kad panaršius po internetą, galima užtikti nemažai darbų pavyzdžių, kuriuos mūsų dizaineriai pristato kaip savus, nors iš tikrųjų idėjos priklauso visai kitiems žmonėms“, - sakė Natalija.

Dainininkė neketina apsiriboti vien pramogų ar mados temomis.

„Žinoma, į socialines temas nelįsiu, tačiau parašyti apie žemės sklypų rinką, kainų tendenciją galėčiau, nes šia tema domiuosi. Mano principas – nerašyti apie tai, kuo nesidomiu ir ko nesuprantu. Jei griebiuos kokios temos, būtinai ja išsamiau pasidomiu, informacijos ieškau bent keliuose šaltiniuose“, - sakė Natalija, ketinanti gautą autorinį atlyginimą skirti labdarai.


   

Facebook comments