Ž. Žvagulis, E. Kučinskas ir G. Paškevičius - albume "Tikri vyrai"

Tikri Lietuvos moterų numylėtiniai: Žilvinas Žvagulis, Edmundas Kučinskas ir Gytis Paškevičius, jau kovo pabaigoje išleis jungtinio projekto „Tikri Vyrai“ muzikinį albumą.

„Idėja dainuoti trio kilo jau pernai metais, per „Bravo 2004“ pasirodymą. Puikiai pavykusi daina ir gera aplinkinių reakcija pakišo mintį tęsti trio pasirodymus,“ – sakė Žilvinas Žvagulis.

Balsingų vyrų trijulė šiuo metu daug laiko praleidžia įrašų studijoje. Albumo įrašai jau greitai bus baigti, jame klausytojams tikri vyrai atliks jungtines ir keletą solinių visiškai naujai įrašytų dainų. Kovo pabaigoje yra suplanuotas ir koncertinis turas, todėl klaipėdiečiui Edmundui Kučinskui, šiauliečiui Gyčiui Paškevičiui ir vilniečiui Žilvinui Žvaguliui teks derinti savo laikus ir daug repetuoti.

„Tai iššūkis visiems trims, juk esame solo atlikėjai gyvename toli vienas nuo kito, komandoje dirbant reikės daug kur prisiderinti vieniems prie kitų, - sakė Edmundas Kučinskas ir pridūrė, - „bet džiaugiuosi, jog iki šiol mums sutarti sekasi puikiai“.

Specialiai tikrų vyrų projekto susikūrimo proga buvo surengta nuotaikinga fotosesija. Gan ekstravagantiškai aprengti vyrai atrodė įspūdingai. Fotosesijos metu atlikėjai fotografus nudžiugino savo artištištiškumu.


   

Facebook comments