„Zaborland“ atgimė

Roko scenos senbuviai ir buvę kolegos, Dmitrij Zaborskij (gitara, ex-Rojaus Tūzai), Marius Giedrys (mušamieji, ex-Katedra) ir Andrius Daugirdas (boso gitara, ex-Volis, Ghostorm, Rojaus Tūzai) susibūrė vėl draugėn groti tai, ko norėjosi jau seniai – tikrą šiuolaikinį roką. Prisijungus buvusiai „F.A.K.S.“ vokalistei ir festivalio „Girls in Rock“ organizatorei Indrei, grupė „Zaborland“ pernai rudenį pradėjo kūrybinę ir koncertinę veiklą.

„Zaborland“ kaip ir dauguma muzikantų tikisi, kad su nauja roko banga visame pasaulyje vis labiau ir Lietuvoje populiarės įvairias modernias muzikos kryptis sugeriantis rokas.

„Zaborland“ nežada išradinėti dviračio ir savo kūrybą apibūdina kaip įvairių stilių – hardroko, punkroko, funk, ska, new-metal, tradicinio rokenrolo – samplaiką. „Bet mes nė už ką negrosime popso!” – tvirtina D.Zaborskij, ir “Zaborland” tai padarys.

“Tango Arenoje” balandžio 9 dieną 22 val. grupė pristatys pirmąjį savo singlą “My incredible future”, likusią programos dalį užpildydami pasaulio roko galiūnų hitais.

Prieš “Zaborland” pasirodymą publiką “šildys” merginų grupė “Juvelyrika”, o vakarą baigs roko diskoteka.

Daugiau informacijos teirautis tel. 8 686 53405.


   

Facebook comments