„Žalvarinis“ išleido naują albumą „Folk n‘Rock“

Ilgai lauktas ir brandintas trečiasis folk/roko grupės „Žalvarinis“ albumas „Folk n‘Rock“, kuriuo rūpinasi muzikos įrašų leidybos kompanija „Monaco Production“,
pagaliau išvydo dienos šviesą ir per ateinančias kelias savaites pasieks parduotuvių lentynas!

Albumą „Folk n‘Rock“ sudaro dešimt kūrinių, iš kurių devynios naujos dainos ir vienas kurinys is ankstesnio albumo, į kuri pažvelgta kiek kitaip. Naujame albume išgirsime kiek pakitusį ir tobulesnį „Žalvarinio“ skambesį, kuriame jungiasi progresyvus rokas, tradicinis heavy metal ir bliuzinėmis dermėmis paremtos kompozicijos, taip pat ne tik atkartotos, bet savaip interpretuotos ir modifikuotos senųjų lietuvių liaudies dainų melodijos. Naujame albume skamba ir turkų liaudies instrumentas sazas, kuris nepaprastai įdomiai praturtina užburiančias senąsias sutartines. Vienas iš albumo kūrinių ypatingai išsiskirs iš visos grupės kūrybos, tačiau tai tebus staigmena besimėgaujantiems naujuoju „Žalvarinio“ darbu..

Gyvai atliekant naujojo albumo kūrinius „Žalvarinį“ bus galima išgirsti „Folk n‘Rock“ pristatymo koncerte, kuris įvyks balandžio 4 d. Vilniaus klube „Tamsta“, vėliau numatomi albumo pristatymo koncertai ir kituose Lietuvos miestuose.


   

Facebook comments