ŽAS koncertuos Airijoje

2004 metų lapkričio 12 - 14 dienomis grupė ŽAS rengia koncertinį turą Airijoje. Viso bus surengti 3 skirtinguose miestuose - Dubline, Monaghane ir Portlaoise. Tai jau antrasis ŽAS apsilankymas Airijoje.

"Prieš du metus savo jėgomis ir padedami Airijoje gyvenančio mūsų draugo Dariaus Milerio -Nojaus iš garsios praeityje Lietuvos roko grupės "Airija", Dubline surengėme pirmąjį savo pasirodymą. Koncertas sulaukė didelio vietos lietuvių dėmesio. Koncerte apsilankė apie 400 žmonių, kurie audringai palaikė mus viso koncerto metu", - prisiminė Choras iš ŽAS.

Atsižvelgę į tai, kad į pirmąjį ŽAS koncertą susirinko daug žiūrovų, klubų savininkai antrą kartą atvykstančių lietuvių muzikantų pasirodymams paskyrė savaitgalio vakarus. Grupė koncertuose atliks naujausius savo kūrinius iš albumo "Mandarinai", kuris Lietuvoje pasirodys lapkričio 15 d. Beje, Airijoje gyvenantys ŽAS gerbėjai jau galės jį įsigyti koncertų metu. Žinoma, koncertuose skambės ir seni populiarūs grupės kūriniai. "Nekantriai laukiame koncertų Airijoje, nes jau anksčiau patyrėme, kokia karšta ir draugiška publika ten laukia mūsų. Tokiais koncertų metu norisi atiduoti visą savo energiją klausytojams ir tuo pačiu pasisemti teigiamų emocijų iš jų", - sako "žasai".


   

Facebook comments