ŽAS koncertuos Ispanijoje

Tęsdami gražią tradiciją, grupės ŽAS nariai išvažiuoja į Ispaniją koncertuoti ten
gyvenantiems lietuviams.
Koncertai vyks: spalio 27 d. Barselonoje , 30 d. Valensijoje ir 31 d. Almerijoje.

Ispanija iki šiol buvo pamiršta. Amerikos lietuviai dažnai sulaukia svečių iš Lietuvos. Karts nuo karto lietuviškų grupių koncertai vyksta Anglijoje, beveik reguliariai - Airijoje.

„Į Ispaniją, ko gero, važiuojame pirmieji. Tiesa, ten koncertuoja Lietuvos atlikėjai, bet dažniausiai - rimtosios muzikos. Mums tai ne naujiena. Jau pripratome ieškoti ir „pramušinėti” naujas vietas koncertams. Taip buvo Anglijoje ir Airijoje, dabar atėjo Ispanijos eilė. Džiugu, kad atsiranda žmonės, kurie padeda šias idėjas įgyvendinti. Susipažinome su aktyviu lietuviu Ispanijoje Raimundu Michnevičiumi, kuriam svarbus svetur gyvenančių lietuvių likimas. Jis sugebėjo šiam reikalui pajungti net vietinę valdžią, garbės konsulus ir kitus svarbius asmenis. Pirmą kartą jaučiame ir svarią pagalbą iš Lietuvos valdžios institucijų.

Ypatingai norime padėkoti Lietuvos respublikos Tautinių mažumų ir išeivijos departamentui, kuris padengė kelionės išlaidas. Tai tikrai svari pagalba. Norim pabrėžti, kad tai pagalba ne mums, o ten gyvenantiems Lietuvos piliečiams. Svarbu, kad jie nesijaustų pamiršti ir galėtų palaikyti glaudesnį ryšį su Lietuva”, - sakė ŽAS narys Choras.


   

Facebook comments