Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės koncerto „Miesto fiesta“ DVD - auksinis

Neseniai paaiškėjo, jog Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės DVD diskas “Miesto fiesta”, tai pirmasis Lietuvoje muzikinis skaitmeninio video disko formate išleistas albumas, vėliau parduotas daugiau nei 3000 kopijų tiražu, pripažintas pirmuoju Lietuvoje auksiniu disku. Per vienerius su puse metų auksiniu tapęs albumas pralenkė visus Lietuvoje muzikinių DVD pardavimų rekordus. „Zuzi Records“ šį apdovanojimą Žilvinui ir Irenai įteiks jau kitą savaitę. Tiesa, naujasis Žilvino Žvagulio 40–mečio jubiliejaus koncertas taip pat sparčiai parduodamas, ir greitai gali tapti antru DVD auksiniu disku Lietuvoje.

Įžymūs svečiai lankęsi Žilvino Žvagulio 40–mečio jubiliejuje, dabar gali sveikinti atlikėją su puikiais albumų pardavimų rezultatais.

„Džiaugiuosi, jog tokie brangūs koncertiniai įrašai tapo populiarūs ir reikalingi mano gerbėjams, ir jėgos, kurias įdėjau juose dalyvaudamas buvo teigiamai įvertintos“ – sakė Žilvinas. Atlikėjas sakė, jog viena svarbiausių jo koncertinių įrašų sėkmės ir populiarumo priežasčių yra ta, jog savo sceniniam įvaizdžiui, koncerto profesionaliam organizavimui, šis garsus ir užsispyręs žemaitis skiria daug laiko, jėgų ir pinigų. „Kruopščiai paruoštas programos įrašas ir montažas puikiai atspindi dabartinius DVD pardavimų rezultatus.“ – šypsodamasis prideda Žilvinas.


   

Facebook comments