Žurnalisto R.Bružo susuktoje juostoje – „Biplan“ ir Svaro daina

Vilniečių roko grupė „Biplan“, garsėjusi savo romantiškomis bei pašėlusiai linksmo roko dainomis bei atitinkamu įvaizdžiu, pasirodo, savo repertuare turi ir kitokių dainų. Šį sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, per TV3 bus parodyta “Lietuvos ryto televizijos” žurnalisto Rimanto Bružo susukta juosta “Pabėgimas iš pragaro”, pasakojanti apie įvykius Kauno IX forte, kur per Antrąjį pasaulinį karą naciai nužudė tūkstančius žmonių. Iš žmonių skerdykla virtusio forto į laisvę sugebėjo ištrūkti “1005-b” būrio kaliniai. Būtent taip – “1005-b” - vadinasi ir “Pabėgime iš pragaro” skambanti „Biplan“ kartu su reperiu Svaru iš „G&G Sindikato“ įrašyta daina. “Su Rimu Bružu esame geri draugai ir visada vieni kitiems padedame kūrybiniuose darbuose”, - apie bendradarbiavimą su “Lietuvos ryto televizijos” žurnalistu pasakojo „Biplan“gitaristas ir vokalistas Maksas Melmanas.

„Biplan“ vaikinai su Svaru įrašyti bendrą dainą susitarė įdomiomis aplinkybėmis - atsitiktinai susitikę vienoje greitkelio Vilnius-Klaipėda degalinėje, muzikantai nusprendė išgerti arbatos vienoje už Kryžkalnio esančioje užkandinėje. “Svaras važiavo motociklu, tad atsidūrė ten greičiau, nei mes, važiuodami savo autobusiuku. Susėdome prie staliuko ir papasakojome Svarui apie kūrinio “1005-b” idėją. Jam mintis patiko, o rezultatu bei bendradarbiavimu, manau, yra patenkintas ir jis, ir mes”, - sakė Maksas.

Kūrinio “1005-b” vaizdo klipas praėjusią savaitę debiutavo “Tango TV” eteryje. Pasak Makso, šou verslo atstovai buvo kiek nustebę, išvydę dokumentinės juostos kadrais iliustruotą “1005-b” vaizdo klipą, toli gražu neprimenančio nuotaikingų “Labas rytas” bei “Šypsenos” vaizdo kūrinių. Po klipo peržiūros pramogų versle besisukantys žmonės vienu žodžiu įvertino „Biplan“ kūrinį: “Šaunuoliai”.

Daina “1005-b” skambės ir jau leidybai ruošiamame naujame „Biplan“ albume. Jo pranašą – singlą “Vatokieva (kaip mes)” – jau gali įvertinti žurnalo “Mini Laima” skaitytojai, mat prie kiekvieno šio žurnalo egzemplioriaus yra pridėtas „Biplan“ singlas.


   

Facebook comments