Žygis: peršlapę drabužiai ir „juodai“ kutenančios skruzdėlės

Praeitą savaitę merginų numylėtinis dainininkas Žygis dalyvavo itin vasariškoje ir nuotaikingoje fotosesijoje, kuri truko kelias dienas ir pareikalavo iš atlikėjo nemažai pastangų. „Džiaugiuosi, kad nusprendėme fotosesiją daryti gamtoje, o tiksliau prie Dubysos upės. Kartu su fotomeninku Tomu Bandza bei visa kūrybine komanda teko persikraustyti į Lietuvos džiunglėmis vadinamą kampelį, - įspūdžiais po fotosesijos dalinosi atlikėjas. „Norėdami padaryti kuo originalesnių nuotraukų nusprendėmė, jog reikia fotografuotis ne tik ant kranto, bet ir srauniame vandenyje. Teko kuo aktyviau šokinėti akmenuotame dugne, rankose laikant skėtį bei didžiulį lagaminą- vaizdelis tikrai komiškas, - šmaikštavo sparčiai populiarėjančios dainos „Kuti kuti“ atlikėjas. (nuotr. nr. 1)

„Persikėlus ant kranto, net nepastebėjau, kad atsistojau ant skruzdėlyno, o šių gyvūnėlių meilę ir kutenimą galėjau pajusti jau po keleto akimirkų“ , - prisiminęs kuriozšką situaciją pasakojo Žygis. (nuotr. nr. 2)

Kitą dieną atlikėjas su komanda persikelė į fotografo studiją, kur buvo pratęsti fotosesijos darbai. Tačiau čia romantiškajam dainininkui nuobodžiauti neleido paslaptinga mergina. (nuotr. nr. 3).

Paklaustas, ar tai nauja Žygio draugė, atlikėjas tik paslaptingai nutylėjo. „Ji- labai miela mergina“ , - intrigavo dainininkas.
Šioje fotosesijoje taip pat buvo panaudotas dainoje „Kuti kuti“ skambantis instrumentas- akordeonas. (nuotr. nr. 4).


   

Facebook comments